Styl życia

Ekstremalne podkręcanie z Michałem Vobożilem!

Intel Polska Writer

Michał Vobożil to najbardziej znany polski overclocker, który mimo młodego wieku już osiągnął bardzo dużo na swojej scenie. Dwukrotny mistrz świata w live eventach i uczestnik wielu międzynarodowych zawodów o swojej pasji opowiadał w wywiadzie, który możecie przeczytać tutaj: “Nałogowiec ekstremalnego overclockingu”. Nie mogliśmy przegapić tej okazji i zaprosiliśmy Xtreme Addicta do przeprowadzenia dla nas pokazu ekstremalnego podkręcania najnowszego procesora 6. generacji, Intel Core i7 6700K. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Efekt pokazu przeszedł nasze oczekiwania. Osiągnięty przez Michała wynik byłby dziś dziewiątym w globalnym rankingu HWBOT dla tego procesora. A przecież mistrz świata podkręcał pokazowo, w zaimprowizowanym studiu, w warunkach dalekich od turniejowych. Jak widać – Polak potrafi!

To nie koniec atrakcji związanych z Michałem, które mamy dla czytelników Intel iQ. Jeszcze w tym tygodniu wystartuje konkurs, w którym do wygrania będą procesory Intel Core: i7 6700K i i5 6600K! W międzyczasie polecamy dokładne przeczytanie wywiadu i (powtórne) obejrzenie filmu. Zawarta w nich wiedza przyda się Wam w konkursie.

Intel Inside

Udostępnij ten artykuł

Podobne tematy

Styl życia

Przeczytaj w następnej kolejności

Read Full Story