Game On!

Gracze dostają więcej – mega paczka gier od Intela!

Intel Polska Writer

Z okazji zbliżającego się finału mistrzostw świata w grach komputerowych – Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach, Intel przygotował dla fanów elektronicznej rozrywki specjalną ofertę. Każdy, kto kupi komputer ze specjalnej serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC, otrzyma zestaw czterech popularnych gier i dodatków o łącznej wartości ok. 670 złotych.

Kupując jeden z komputerów, otrzymasz za darmo:

 

Just Cause 3 – gra zupełnie za darmo

To już trzecia odsłona serii od studia Avalanche. Jako agent Rico Rodriguez przeciwstawiamy się dyktatorskim rządom w rejonie Morza Śródziemnego. Otwarty świat pozwala na długie godziny przyjemności przy tej grze.

Warface – dodatki o wartości ok. 80 złotych

Żołnierze walczący na różnych mapach zarówno w PvP, jak i PvE to pewność, że przy tej grze nie można się nudzić. Zbierająca wysokie oceny produkcja osadzona jest w niedalekiej przyszłości.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – gra zupełnie za darmo

Policjanci przeciwko terrorystom – scenariusz znany z różnych gier, ale w połączeniu z możliwością modyfikacji otoczenia, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege wciąga nas jeszcze bardziej.

World of Warships – dodatki w postaci specjalnej wersji statku, paczki czterech flag oraz dublonów o łącznej wartości ok. 100 złotych

To kolejna świetna produkcja stworzona przez Wargaming.net. W przypadku tej gry przenosimy się na nieco inne pole walki, ponieważ sterujemy okrętami wojennymi. Do wyboru jest kilkadziesiąt jednostek pływających.

Zasady promocji są bardzo proste:

– kup komputer Intel Extreme Masters Limited Edition PC (więcej o komputerach IEM Champion i IEM Challenger przeczytasz tu) z procesorem Intel Core i5 oraz Core i7. Komputery dostępne są w ofercie Komputronik, x-kom, NTT System, Morele.net
– w celu otrzymania gier i dodatków, wpisz otrzymany klucz dostępu na stronie gamingbundle.intel.com/iem;
– ciesz się nowymi grami i dodatkami!

 

Więcej o Intel Extreme Masters:

Udostępnij ten artykuł

Podobne tematy

Granie

Przeczytaj w następnej kolejności

Read Full Story