Game On!

Intel RealSense: Nowe odkrycie YouTuberów

Writer

Wszyscy wiemy, jak postrzega świat zwykła kamera w laptopie lub smartfonie – płasko, w dwóch wymiarach, tak właśnie wyświetlając go na ekranie. A co by było, gdyby kamera widziała świat tak, jak my? Jako trójwymiarową przestrzeń? Rozpoznając odległości obiektów i precyzyjnie mierząc ich kształt?

To nie wizja przyszłości – to rzeczywistość. Tak właśnie działają kamery Intel RealSense, już dziś montowane w laptopach i urządzeniach 2w1 (a w kolejce czekają smartfony!). Co więcej, niski koszt tego rozwiązania sprawia, że wbudowana kamera Intel RealSense praktycznie nie ma zauważalnego wpływu na cenę. Każdy, kto planuje zakup notebooka lub urządzenia 2w1, może wybrać model z Intel RealSense, nie obciążając dodatkowo budżetu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Intel RealSense, wpiszcie w polu wyszukiwarki na stronie Intel iQ „Intel RealSense” lub po prostu kliknijcie tutaj.

splitscreen_1366x497v3

Mawia się, że jeden obraz jest wart tysiąc słów. Ile warte są zatem krótkie filmiki prezentujące możliwości Intel RealSense? Zapewniamy, że na pewno są warte poświęconego na nie czasu. Zobaczcie, jak różne zastosowania znaleźli dla urządzeń z Intel RealSense trzej polscy YouTuberzy, autorzy kanałów Kocham Gotować, DrollerCaster i SKKF.

 

Kocham Gotować

Czy zgadzacie się, że prażone migdały są lepsze od pistacji? I że salsa z nimi idealnie pasuje do pieczonego łososia? W każdym razie po obejrzeniu tego filmu chyba się zgodzicie, że Intel RealSense bardzo ułatwia gotowanie:

DrollerCaster

Drollera znacie już zapewne z zabawnych i uroczych bajek w świecie „Minecrafta”. Nie wiecie jednak, na co go stać, gdy ma szansę jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła. Droller dostał komputer z Intel RealSense i nie zawahał się go użyć! Zobaczcie sami, co z tego wyszło:

SKKF

Kanał SKKF oglądają gracze. Jeśli jednak ktoś spodziewa się, że i tym razem będzie coś o „Counter-Strike’u”, niech lepiej mocno trzyma się poręczy fotela. Tym razem zobaczycie, jak dzięki potędze Intel RealSense można zyskać moc samego Zeusa. Serio, serio! Zresztą przekonajcie się sami:

Kolejne filmy o Intel RealSense na kanałach SKKF, DrollerCaster, Kocham Gotować – już wkrótce!

kliknij i poznaj mozliwosci

Udostępnij ten artykuł

Podobne tematy

Styl życia

Przeczytaj w następnej kolejności

Read Full Story