Pościg za wydajnością

Startuje Intel Pure Performance!

Wszystkim czytającym poniższy wpis chcielibyśmy z radością oznajmić, że redakcja PurePC oficjalnie dołącza do zespołu Intel iQ, który zamierza czynnie wspierać w przygotowywaniu ciekawej zawartości. Mamy nadzieję, że sekcja tematyczna prowadzona przez naszych dziennikarzy spełni Wasze oczekiwania, a przynajmniej dołożymy wszelkich starań, żeby powodów do narzekania było możliwie najmniej :). Udział w projekcie to duża nobilitacja, ale również odpowiedzialność, więc czujemy się solidnie zmotywowani do działania.

Jako że jesteśmy serwisem orbitującym wokół szeroko rozumianej tematyki komputerowej, cyfrowej rozrywki, podkręcania podzespołów, gadżetów i wydarzeń branżowych, właśnie takich publikacji możecie się spodziewać z naszej strony. Zostaliśmy poproszeni o wprowadzenie na iQ.Intel.pl „ducha hardware”, ale przesadnego męczenia sprawami technicznymi nie musicie się obawiać. Wszystko będzie podane w lekkiej, przystępnej, felietonowej formule, oczywiście popartej rzeczowymi testami i analizami.

intel_pure_performance_1

Oprócz kwestii związanych ze sprzętem – procesorami, miniaturowymi pecetami, notebookami, podkręcaniem, nowymi trendami w rozwoju elektroniki – mnóstwo uwagi poświęcimy grom komputerowym. Zarówno od strony technologicznej, czysto rozrywkowej, jak i e-sportowej. Niejednokrotnie cofniemy się w przeszłość, aby powspominać bohaterów dawnych dni, sprawdzić co uległo zmianom, jak kształtowała się ewolucja pecetów itp. Właśnie takie zagadnienia będziemy omawiać w sekcji Intel Pure Performance, która startuje od października.

Chcemy też ugryźć wiele ambitnych tematów, które są potencjalnie interesujące, ale skandalicznie rzadko poruszane przez branżowe media. Co dokładnie mamy na myśli? Tego dowiecie się wkrótce… Na pewno nie zabraknie konkursów z nagrodami, relacji z ważnych imprez oraz poradników zakupowych. Mamy szczerą nadzieję, że zdołamy Was zaskoczyć czymś ciekawym i nieszablonowym, abyście dobrze wspominali czas spędzony na czytaniu wpisów redakcji PurePC. Zatem do usłyszenia w najbliższych tygodniach.

Intel Inside

Udostępnij ten artykuł

Podobne tematy

Innowacje techniczne

Przeczytaj w następnej kolejności

Read Full Story