Granice nowoczesnych możliwości

Sztuka Składania Historii – Więcej niż jedno życie

Writer

Jeśli czytaliście nasz wywiad z Krzysztofem Gonciarzem, wiecie już, że ten jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów (setki tysięcy subskrybentów!) nawiązał partnerską współpracę z Intelem – specjalnie z myślą o Was. W ramach cyklu Sztuka Składania Historii Intel iQ opublikuje cztery krótkie filmy prezentujące świat z najróżniejszych ciekawych perspektyw. Dzięki Krzysztofowi, od dwóch lat mieszkającemu w Japonii i dużo podróżującemu po Azji, poznacie inne kraje i egzotyczne kultury.

Ale to nie wszystko. Krzysztof Gonciarz pokaże Wam nie tylko intrygujący, nieznany świat, ale także jak ten świat z detalami pokazywać! W czterech dodatkowych, komentujących główne filmy materiałach instruktażowych (tzw. making-ofach) zobaczycie, jaki sprzęt został wykorzystany do kręcenia i montażu oraz dowiecie się, jak go używać. Jeśli sami macie w planach robienie filmów z myślą o serwisach internetowych, nie mogliście trafić lepiej.

Film możecie obejrzeć w rozdzielczości 4K

Filmy z cyklu Sztuka Składania Historii są kręcone w rozdzielczości 4K (2160p). Jeśli zatem dysponujecie monitorem lub telewizorem zdolnym wyświetlać tak szczegółowy obraz, przekonacie się na własne oczy, że wyposażony w dobry sprzęt, utalentowany YouTuber może tworzyć profesjonalne materiały na najwyższym poziomie – także pod względem jakości technicznej.

Miłego oglądania!

Making-of pokazujący, jak ten film został zrealizowany, opublikujemy za tydzień. Do zobaczenia!

blyskawiczna_edycja_wideo_IQ

Udostępnij ten artykuł

Podobne tematy

Styl życia

Przeczytaj w następnej kolejności

Read Full Story